Colum: 10 jaar Platform Nijkerkerveen

NIJKERKERVEEN – Vorige week dinsdagavond 13 november , platform Nijkerkerveen. Zo rond acht uur s’avonds stroomt het langzaam vol in Concordia. Bekende gezichten, er worden handen geschud, een grap en een grol over en weer. Er wordt veul in’t Veens uproat veur dat de veurzitter ut woord neemt. Nu klinkt dit alsof het alleen een gezellig samenzijn is, van wat Veenders. Maar ik kan u verzekeren, dat is niet het geval. Absoluut gezellig maar er is ook altijd iemand van wijkbeheer, een wethouder, iemand van de EHBO, de Kerngroep, PCOB, de wijkagent en heel veel inwoners met allemaal een eigen inbreng. Deze keer was het een speciale avond: Het Platform bestaat 10 jaar! De voorzitter al sinds jaar en dag, Henk van Dunschoten, feliciteert iedereen met dit heugelijke feit. En benoemd even kort waar de laatste 10 jaar zoal over is gesproken: zwerfvuil, horeca overlast, hondenpoep, voetbalkooi wijkbeheersplan, buurtwacht, wijkbezoek B&W, prullenbakken, pluizenboom en woningbouw, zijn zomaar een paar punten. Waarom ik mijn column hier nu over schrijf? U denkt wellicht, er zijn toch wel grotere politieke kwesties, die je aan de orde kunt stellen! Vooral in deze tijd. O jazeker, er zijn heel veel zaken die er toe doen. Maar dit is zeer zeker net zo belangrijk, zo niet belangrijker.Het zijn de onderwerpen waar de inwoners hun zorgen, vragen en opmerkingen over hebben. En veel van deze onderwerpen komen ook binnen de raad aan de orde. En waar kun je dan beter je oor ten luister leggen, dan op deze plekken! Ik voel mij een rijk mens, dat ik volksvertegenwoordigster mag zijn. En ik weet zeker dat dit alleen kan als je naar de mensen luistert. Dan alleen kun je verwoorden wat er leeft binnen de gemeente. Persoonlijk vind ik dit geweldige bijeenkomsten. Als ik zie hoeveel mensen zich belangeloos inzetten, met zijn of haar talent, voor een goede leefomgeving, dat is schitterend! Ik wens Platform Nijkerkerveen nog vele jaren toe, en ik ben graag van de partij! Ook alle andere Platformen binnen onze gemeente, met ieder zijn eigen naam: Ga zo door!!

Cisca van Drie Raadslid CDA

 

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Maak dit favoriet op permalink.